Schenker firma kurierska.

 

Historia firmy kurierskiej Schenker i jej oferta dotycząca dostaw.

Firma kurierska Schenker jest światowym liderem w branży logistycznej. Powstała ona w w 1872 roku w austriackim Wiedniu, będąc jedną z pierwszych takich firm na świecie. Firma posiada prawie 150-letnie doświadczenie we wspieraniu globalnej wymiany towarów, pozytywnie przyczyniając się do wzrostów przemysłu. Schenker rewolucjonizował branże już po I Wojnie Światowej, skupiając się na przesyłkach ekspresowych, jak i transportując przesyłki kurierskie drogą lotniczą, co wcześniej było właściwie niespotykane. Po zakończeniu II Wojny Światowej, firma Schenker rozpoczęła proces odbudowy wskutek poniesionych strat i zniszczonych baz, a chwilę później została założona spółka zależna w USA, co dało ogromne możliwości kolejnemu rozwojowi transportu lotniczego na terenie całego globu. Do końca XX wieku firma znacząco rozwija się, zaczynając działalność np. na rynku azjatyckim, jak i pod koniec wieku zostaje podzielona na dwie firmy w związku z wykupieniem większościowych udziałów przez Stinnes AG - Schenker International, zajmujący się frachtem lotniczym i morskim, jak i Schenker Eurocargo, który jest odpowiedzialny za europejski transport lądowy. 

XXI wiek odznacza się silnym rozwojem i zakładaniem nowych centrum logistycznych na całym świecie. W 2004 roku firma kurierska Schenker weszła również na rynek polski, zostając przy tym jednym z głównych dostawców zintegrowanych usług logistycznych. Silny wzrost pozycji firmy jest skutkiem doskonale przemyślanych decyzji biznesowych, jak i stopniowym i konsekwentnym poszerzaniem zarówno usług, jak i dostępności firmy w różnych regionach świata.

Realizacja przesyłek kurierskich w kraju

Firma Schenker realizuje przesyłki w transporcie zarówno drogowym, frachtowym jak i lotniczym, co wpływa na ogromne możliwości i jakość oferowanych usług. W transporcie drogowym realizujemy zarówno dostawy paczek jak i dostawy drobnicowe. Dostawy paczek są możliwe w całej Polsce i zawsze dochodzą na czas. Jest to wygodne i cenowo korzystne wyjście zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Paczki wysłane przez DB Schenker z parcelem premium dają gwarancję dostarczenia paczki w określonym czasie jak i również możliwości jej dokładnego śledzenia. Awizacja takiej paczki może odbywać się przez telefon lub e-mail, co sprawia, że jest to niezwykle wygodny sposób. 

Gwarancja doręczenia przesyłki kurierskiej

Nasze dostawy kurierskie drobnicowe charakteryzują się niezawodnością i szerokim zasięgiem transportów logistycznych. DB Schenker system premium daje gwarancję niezawodnych dostaw w dniu wybranym przez klienta, które będzie zrealizowane w godzinach wybranych przez klienta. Jest to doskonała metoda usprawnienia planowania produkcji i jej procesów, ponieważ jest to pewne rozwiązanie, mające na celu dostarczyć towar w każde miejsce w Europie w konkretnym czasie, na który dajemy gwarancję.

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

DB Schenker posiada również oferty transportu bezpośredniego full load lub part load, które będą odpowiednią kombinacją dla przesyłek  kurierskich międzynarodowych. Jest to duże ułatwienie i ulepszenie takich przesyłek, dzięki czemu nigdy wcześniej nie było to takie proste jak teraz. Transport bezpośredni (LTL&FTL) posiada szeroką gamę opcji, która jest przygotowywana pod indywidualne potrzeby klienta.

Jesteśmy światowym liderem jeśli chodzi o tzw. rozwiązania multimodalne, w których potrzeba więcej niż jeden środek transportu, aby przesyłka była dostarczona. Dzięki takiemu rozwiązaniu, transportowane mogą być zarówno towary wysokiej wartości jak i te ponadgabarytowe. Stawia to firmę  kurierską Schenker jako lider w systemie przesyłek, które wymagają połączeń kolejowych, drogowych czy oceanicznych, aby dostarczyć towary konsumpcyjne czy przemysłowe.

Oferta  firmy kurierskiej Schenker

Oferta DB Schenker jetcargo to oferta skierowana do klientów o globalnym zasięgu, którym zależy na szybkości i niezawodności. Rozwiązania w zakresie frachtu lotniczego muszą być dokładnie przemyślane tak, żeby były doskonale dostosowane pod potrzeby klientów. Cieszymy się ogromnym zaufaniem, ponieważ nasze usługi czarterowe już przez ponad 140 lat są dopracowywane przez naszych ekspertów.

Globalna sieć LCL powoduje, że zarządzanie frachtem oceanicznym tworzy wiele możliwości. Nasze ceny są konkurencyjne, a dzięki najnowszym technologiom jesteśmy światowym liderem w tej branży. Oferujemy wysokie standardy jeśli chodzi o jakość, jak i niezawodność czasu dostaw.

 

 

Firmy kurierskie na Polskim rynku.

Firma kurierska DHL     Firma kurierska Inpost     Firma kurierska DPD     Firma kurierska UPS     Firma kurierska GLS     Poczta Polska Pocztex     Inpost Paczkomaty     Paczka w Ruchu      Firma kurierska Fedex      Firma kurierska Raben      Firma kurierska Geis     Firma kurierska Ambro Express     Firma kurierska Meest     Firma kurierska Patron Service     Firma kurierska Schenker     Firma kurierska TNT      Firma kurierska Rohling Suus     Firma kurierska Erontrans     Firma kurierska Hellmann