Meest firma kurierska

 

Firma kurierska Meest

Firma kurierska Meest działa na rynku już od wielu lat i cieszy się  sporym uznaniem. Kompleksowa obsługa pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, którzy bez problemu skorzystają z konsolidacji paczek, obsługi celnej, pośrednictwa w dokonywaniu płatności, jak i przewozu i dostarczania przesyłek z zachowaniem najwyższej jakości działania. 

Kilka słów o historii firmy

Meest Polska jest operatorem pocztowym działającym na rynkach międzynarodowych. Usługi logistyczne skierowane są zarówno dla firm, klientów biznesowych, sektora e-commerce, jak i osób prywatnych. Co ciekawe, firma działa już prawie od 30 lat, natomiast sukces związany jest z Meest Corporation Inc. Branża usług logistyczno-kurierskich nie ma dla firmy żadnych tajemnic, a wieloletnie doświadczenie jest najlepszym poświadczeniem doskonałej jakości oferowanych usług. Meest rozwinęło się dzięki sukcesowi Meest Corporation Inc, która od 1989 roku zajmuje się obsługiwaniem rynku przesyłek z USA i Kanady do Ukrainy. Warto zauważyć, że działanie firmy bazuje na globalnym zasięgu - posiada ona ponad 500 przedstawicielstw w 12 krajach na całym świecie. 

Zasięg działania firmy kurierskiej Meest

Jeśli chodzi o zasięg działania Meest Polska, bazuje on na dostarczaniu przesyłek  kurierskich z krajów Unii Europejskiej do odbiorców na terenie Ukrainy. W naszym kraju firma ta jest liderem na rynku związanym ze sprzedażą transgraniczną. Globalne działanie pozwala obsługiwać klientów w wielu krajach, jak i obsługiwać przesyłki z USA do Polski, jak i innych krajów w Europie. Ponadto, za pomocą sieci magazynów znajdujących się w chinach, USA, czy też Europie, Meest dostarcza odbiorcom przesyłki zarówno z Niemiec, Włoch, Francji i wielu innych państw. 

Kompleksowa obsługa klientów pozwoliła szybko zyskać uznanie na rynku przesyłek - odbiorcy korzystają z wielu dodatkowych usług związanych z logistyką i przewozem paczek. Warto podkreślić, że firma ciągle się rozwija i poszerza ofertę o nowe produkty, które znajdują zastosowanie także w sektorze  usług logistycznych dla e-commerce. Dzięki wieloletnim sprawnym działaniom Meest cieszy się sporym uznanie na rynku i zaufaniem wśród klientów. Nie bez powodu zauważyć można coraz większe zapotrzebowanie na usługi firmy. 

Oferta firmy

Usługi Meest Polska są na bieżąco aktualizowane i rozbudowywane, co pozwala sprostać wymogom klientów. W tym przypadku skorzystać możemy z następujących ofert:

  • Zakupy z zagranicy w ciągu 7 dni - klienci skorzystać mogą z dostarczenia zakupów do Polski w  ciągu tygodnia. Ponadto, bez problemu skorzystamy z zakupu w sklepach online za granicą nawet wtedy, gdy sklep nie wysyła towaru do naszego kraju lub koszty wysyłki są za wysokie. 
  • Meest dla firm - to innowacyjna usługa skierowana dla klientów biznesowych, którzy są zainteresowani podjęciem stałej współpracy z firmą kurierską. Doświadczeni konsultanci przedstawią przedsiębiorcy szczegóły oferty, dzięki czemu dostosujemy ją do swoich potrzeb, jak i zakres cenowy. 
  • Paczka z Polski do Ukrainy - skorzystanie z tej oferty pozwoli najtaniej na rynku skorzystać z przesyłki paczki do Ukrainy. Meest jest liderem w obsługiwaniu przesyłek z naszego kraju do Ukrainy, a współpraca z Pocztą Polską i innymi firmami pozwala sprawnie dostarczyć paczkę z zachowaniem najwyższej jakości obsługi w atrakcyjnej cenie. 
  • Paczka z Francji do Polski - to kolejna ciekawa propozycja dla klientów, którzy stawiają na sprawne działanie i atrakcyjną ofertę cenową.
  • Paczka z Włoch do Polski - jest to nowa oferta dla każdego, kto pragnie szybko i bez problemu dostarczyć paczkę.
  • Paczka krajowa - dostawy z Meest na terenie naszego kraju wyróżniają się najlepszymi cenami, które pozwolą sporą zaoszczędzić. Meest z powodzeniem działa także w Polsce, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego odbiorcy.

Firma kurierska Meest działa na rynku międzynarodowym już od wielu lat. Sukces firmy jest związany ze stałą współpracą z partnerami i zdobyciem zaufania klientów, którzy cieszą się dostosowaniem oferty do własnych potrzeb. 

 

 

Firmy kurierskie na Polskim rynku.

Firma kurierska DHL     Firma kurierska Inpost     Firma kurierska DPD     Firma kurierska UPS     Firma kurierska GLS     Poczta Polska Pocztex     Inpost Paczkomaty     Paczka w Ruchu      Firma kurierska Fedex      Firma kurierska Raben      Firma kurierska Geis     Firma kurierska Ambro Express     Firma kurierska Meest     Firma kurierska Patron Service     Firma kurierska Schenker     Firma kurierska TNT      Firma kurierska Rohling Suus     Firma kurierska Erontrans     Firma kurierska Hellmann