Porównywarka kurierów

 

Musisz nadać przesyłkę i chcesz to zrobić jak najtaniej? W takim razie jesteś pod właściwym adresem. Firma Lepszy Kurier współpracuje z największymi przedsiębiorstwami kurierskimi w Polsce, dzięki czemu oferuje Ci konkurencyjne stawki i szeroką gamę możliwości. Ponadto dokłada wszelkich starań, żeby maksymalnie ułatwić proces zamawiania przesyłki oraz dopasować rozwiązanie pod indywidualnego klienta. W efekcie otrzymujesz kompleksową usługę, którą zapewnia nasza porównywarka kurierów.

 

Porównywarka kurier — dobierz idealny transport dla swojej przesyłki

 

U nas usługi „szyte na miarę” nie są jedynie pustym frazesem. Dostępne w ofercie rodzaje przesyłki kurierskiej spełnią Twoje oczekiwania, niezależnie od rodzaju transportowanego towaru oraz jego gabarytów. U nas znajdziesz każde rozwiązanie dostępne na rynku. Temat przesyłek kurierskich jest naszą specjalizacją i gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług niezależnie od tego, na którą z nich się zdecydujesz.

Na Lepszy Kurier nadasz zarówno małe przesyłki kopertowe, jak i standardowe paczki do 30 kg. Jeśli zaś potrzebujesz wielkogabarytowego transportu, znajdziesz w ofercie możliwość przewozu przesyłek gabarytowych dłużycowych, jak i masywnych przesyłek paletowych. To wciąż nie wszystko, co otrzymujesz do dyspozycji na naszej stronie. Porównanie kurierów, z którymi współpracujemy, pozwoli Ci wybrać tego, który spełnia wszystkie wymagania — i jest najbardziej atrakcyjny cenowo, o czym więcej przeczytasz poniżej.

 

Przewieź towar taniej niż zwykle

 

W dzisiejszych czasach rynek przesyłek kurierskich jest bardzo rozbudowany i indywidualny klient musi poświęcić sporo czasu, aby sprawdzić wszystkie przedsiębiorstwa oraz porównać ich ceny. Ponadto firmy różnią się między sobą nie tylko kosztami przesyłek, ale również ich jakością. Skorzystanie ze strony lepszykurier.pl to z jednej strony oszczędność czasu, a z drugiej także gwarancja, że zawsze wybierzesz dobrą jakość usługi i co najważniejsze — najniższą możliwą cenę.

Klasę przewoźnika zapewniamy Ci dlatego, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi firmami. Zaś ceny mamy konkurencyjne, bo jako pośrednik możemy wynegocjować dla naszych klientów dużo lepsze warunki niż miałoby to miejsce przy zamawianiu kuriera indywidualnie. Co więcej, porównanie cen kurierów na naszej stronie sprawia, że wybierzesz wśród przystępnych stawek najkorzystniejszą dla Twojego rodzaju przesyłki. Pamiętaj, że cenę masz szansę jeszcze bardziej obniżyć, jeśli planujesz transport dużej ilości towaru.

 

Kurier ceny porównanie — najlepsze firmy w jednym miejscu

 

Nasi partnerzy należą do grupy najpopularniejszych i najbardziej zaufanych firm kurierskich w Polsce. Nie musisz przeszukiwać internetu i sprawdzać ich ofert indywidualnie, ponieważ wszystko dla ciebie przygotowaliśmy. Opłaty, zakres świadczonych usług i ewentualne dodatkowe koszty znajdziesz w cenniku lepszykurier.pl, gdzie dużo wygodniej sprawdzisz różnice między nimi. Nasza porównywarka cen kurierów powstała z myślą o jak najbardziej przystępnym przedstawieniu wszelkich niezbędnych danych klientowi.

Wśród dostępnych w naszej ofercie firm znajdziesz: DHL, INPOST, FEDEX, DPD, GLS oraz UPS dla standardowych przesyłek. Jeśli chodzi o towar przewożony na paletach, zajmuje się tym kurier DHL. Do pełnego zestawu brakuje tylko możliwości odbierania przesyłek w punktach. Oferujemy te usługi za pośrednictwem paczkomatów Inpost oraz paczki w RUCH-u.