Tani kurier

 

Korzystając z naszego serwisu, wyślesz dowolnego rodzaju przesyłkę kurierską szybko i w najniższej cenie. Tani kurier działa zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Współpracujemy z wieloma firmami oferującymi usługi przewozowe: oferta jest każdorazowo dobierana optymalnie pod kątem typu przesyłki i miejsca jej dostarczenia.

 

Tani kurier krajowy: możliwości

 

W granicach Polski mogą Państwo przesyłać zarówno małe kopertowe przesyłki, jak i większe paczki: standardowe o wadze do 30 kg oraz przesyłki gabarytowe lub dłużycowe. W naszym serwisie jest też możliwość zamówienia taniego kuriera do przewiezienia przesyłki paletowej. Współpracujemy z firmami kurierskimi DHL, INPOST, FEDEX, DPD, GLS oraz UPS. Przesyłki realizowane są od drzwi do drzwi lub dostarczane do punktów odbioru (udostępniane przez usługi Paczkomaty Inpost oraz Paczka w Ruchu). Jeżeli nie chcesz tracić czasu na czytanie o możliwościach oferowanych przez poszczególne firmy kurierskie i porównywanie cen, a zależy ci na wysyłaniu paczek szybko i w najniższych cenach, trafiła/eś idealnie! Każdy z przewoźników ma specyficzne warunki cenowe dla różnych gabarytów przesyłek. Nasz serwis dobierze firmę kurierską tak, aby zminimalizować koszty i dostarczyć twoją przesyłkę w jak najkrótszym czasie.

 

Tani kurier za granicę

 

Chcesz wysłać paczkę poza granice Polski, nie przepłacając? Mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę taniego kuriera! Korzystając z serwisu Lepszykurier.pl, wyślesz paczkę zarówno do dowolnie wybranego kraju Unii Europejskiej (współpracujemy z przewoźnikami dostarczającymi przesyłki m.in. na terenie Austrii, Belgii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Luksemburgu, Niemiec i Wielkiej Brytanii), jak i poza jej granice. Nasz serwis umożliwia nadanie listu lub paczki do wielu innych krajów na świecie: nasi klienci korzystają między innymi z szybkich i tanich przesyłek kurierskich do Stanów Zjednoczonych i Chin. Każdą zamówioną przesyłkę możesz śledzić na każdym etapie jej doręczania, korzystając z wygodnego serwisu internetowego: aby zobaczyć, gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka, wystarczy wpisać numer listu przewozowego w pole dostępnej na naszej stronie wyszukiwarki.

 

Przesyłka paletowa i gabarytowa – kurier tanio i szybko

 

Przesyłki gabarytowe, czyli duże paczki zawierające np. meble lub sprzęty AGD oraz przesyłki dłużycowe (czyli długie i wąskie: tak nazwiemy np. paczkę z deskami meblowymi) wymagają szczególnie starannego zapakowania i transportu. Podobnie rzecz ma się z przesyłkami wielkogabarytowymi, wysyłanymi zwykle na palecie. Z tego względu przesyłki tego typu zwykle sporo kosztują. Cena zależy zawsze od wagi i wymiarów paczki. Niektórzy przewoźnicy, którzy wyspecjalizowali się w przewożeniu dużych przesyłek, mogą jednak oferować niższe ceny, niż pozostali. Aby znaleźć taniego kuriera realizującego tego typu zlecenia, warto porównać możliwości poszczególnych firm przewozowych, biorąc też pod uwagę ich doświadczenie w realizowaniu przesyłek gabarytowych i paletowych. W serwisie Lepszykurier.pl szybko wybierzesz najkorzystniejszą ofertę, a twoja duża paczka bezproblemowo dotrze na miejsce. Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy, już od lat oferują najwyższej jakości usługi w dostarczaniu przesyłek o różnych rozmiarach i wadze.

 

Tani kurier w serwisie Lepszykurier.pl: dlaczego warto?

 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi. Rejestrując się w serwisie, zyskujesz dostęp do oferty najważniejszych polskich przewoźników i masz możliwość bieżącego porównywania i każdorazowego wyboru najkorzystniejszej dla siebie opcji taniego kuriera. Bez marnowania czasu na śledzenie promocji i cenników w poszczególnych firmach. Płatności możesz realizować wygodnie i szybko za pomocą przelewów internetowych lub wybrać opcję cyklicznych płatności w przypadku nawiązania dłuższej współpracy. Panel klienta jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny, a na wypadek jakichkolwiek pytań oferujemy pomoc centrum wsparcia klienta, które odpowie na każde zadane telefonicznie lub mailowo pytanie. Serwis umożliwia integrację z największymi sklepami, dzięki czemu nadawanie paczek jest jeszcze szybsze i wygodniejsze.