Przesyłki międzynarodowe

 

Współpracujesz na stałe z kontrahentami z zagranicy, utrzymujesz handlowe kontakty międzynarodowe czy może potrzebujesz od czasu do czasy nadać paczkę do Europy lub nawet dalej, poza Unię Europejską? Szukasz solidnych firm transportowych, świadczących terminowo i niezawodnie usługi międzynarodowych przesyłek? Jedocześnie ważne są dla ciebie koszty i chcesz otrzymać optymalną cenowo ofertę, dopasowaną do twojego budżetu? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi tak - zapraszamy do współpracy z naszą firmą lepszykurier.pl. Jako broker kurierski jesteśmy w stanie dostarczyć usługi skrojone do każdej potrzeby. Poniżej prezentujemy krótki przegląd ofert dotyczących tanich przesyłek międzynarodowych.

 

Przesyłki zagraniczne w jednym miejscu różnymi przewoźnikami.

 

W ramach portalu lepszykurier.pl skupiamy w jednym miejscu wiele spółek transportowych i przewoźników. Dzięki temu możemy zaproponować szeroki i zróżnicowany wybór możliwości w zakresie tanich przesyłek międzynarodowych. Każda z firm kurierskich ma swoją specyfikę i wymogi, określone cenniki,  gabaryty i czasy dostarczenia dla przesyłek. My łączymy i koordynujemy całość propozycji, zapewniając dużą elastyczność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jako broker możemy też, przy dużej ilości realizowanych zamówień, zaproponować obniżkę cen usług. Oferujemy wysyłki do wszystkich krajów Unii Europejskiej, takich jak np. Austria, Niemcy, Francja, Hiszpania, Holandia, Luxemburg, Czechy, Słowacja. Z nami doręczysz paczkę, towar czy dokumenty również poza Europę, na terenie całego świata, z uwzględnieniem USA czy Chin. Każdorazowo dostępny jest bieżący monitoring przesyłek. 

 

DHL - tanie międzynarodowe dostawy

 

Firma spedycyjna DHL w ramach tanich zagranicznych przesyłek oferuje kilka typów usług dedykowanych zarówno dla importu jak i eksportu. Mogą być one realizowane na terenie Europy, jak i całego świata. Pierwsza z nich to Day Definite DHL Economy Select zapewniająca terminowy i wygodny transport drogowy. Doręczenie następuje w nieprzekraczalnym, ustalonym między stronami terminie w systemie „od drzwi do drzwi”. Usługa ta to optymalne połączenie korzystnej ceny z wysoką jakością. Sprawdza się doskonale w przypadku przesyłek, które nie muszą być traktowane jako "ekspresowe". Kolejna z propozycji to m.in. Time Definite DHL Express Worlwide gwarantująca dostawę przed końcem następnego dnia roboczego. Jako opcja dodatkowa dla tych usług istnieje możliwość odprawy celnej towarów, które podlegają ocleniu.

 

DPD - skuteczność za przystępną cenę w usługach międzynarodowych

 

Tanie przesyłki międzynarodowe dostępne są także w ofercie spółki DPD. Usługi te to skuteczne dostarczenie przesyłek do ponad 220 krajów na całym świecie, także do państw z  rynków wschodzących. Rekomendowane usługi to standardowa opcja DPD CLASSIC obsługująca 30 krajów Europy. Dostawa jest realizowana w trakcie 2-5 dni. Wartą zainteresowania jest także oferta DPD MAX - Palety. Dotyczy ona międzynarodowych tanich wysyłek paletowych, dzięki którym możliwe jest doręczenie towaru na paletach w największych 19 państwach europejskich . Do Litwy, Łotwy i Estonii palety są dostarczane  już w ciągu 2-3 dni. Wysyłki paletowe realizowane są codziennie w dni robocze.

 

UPS - terminowa realizacja usług zagranicznych

 

Oferta firmy UPS w ramach tanich przesyłek zagranicznych obejmuje również cały świat. Na terytorium Europy polecana jest usługa UPS Standard, zapewniająca doręczenie max do 2 dni (w zależności od lokalizacji). Data dostawy może też zostać określona przez strony. To idealny wybór, gdy szybkość chcemy zrównoważyć z dogodną ceną. Natomiast opcja UPS Expedited odnosi się dostaw mniej pilnych międzynarodowych przesyłek paczkowych. Realizacja doręczenia to ponad 3 dni przed końcem dnia, średnio jest to 2-5 dni roboczych. UPS daje też nam do dyspozycji usługi dodatkowe, takie jak opcje odbioru i dostawy czy specjalne traktowanie przesyłek. 

 

Inne propozycje tanich przesyłek międzynarodowych

 

Warto też wspomnieć o przewoźnikach Fedex i GLS. W zakresie tanich zagranicznych przesyłek znajdziemy tu ofertę FedEx International Economy czy EuroBusinessParcel. Usługa Fedexu to doręczenie przesyłek w przystępnej cenie na terenie całej Europy w terminie 2-5 dni, poza Unią Europejską - w okresie 4-6 dni. GLS proponuje EuroBusinessParcel. To połączenie regularnych transportów i sieci nowoczesnych sortowni z kilku krajów. Dzięki temu paczki zostają doręczone już w czasie 48-96 godzin na terenie prawie całej Europy.

Powyższy przegląd ofert tanich przesyłek międzynarodowych potwierdza różnorodność możliwości w tym zakresie. Jako lepszykurier.pl służymy pomocą, doradzamy w optymalnym wyborze, a następnie nadzorujemy realizację zlecenia transportowego na terenie całego świata. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Realizujemy przesyłki międzynarodowe do:

Przesyłki do Niemiec    Przesyłki do Bośni i Hercegowiny     Przesyłki do Austrii     Przesyłki do Belgii     Przesyłki do Czech   Przesyłki do Irlandii      Przesyłki do Liechtenstein     Przesyłki do Macedonii     Przesyłki do Portugalii     Przesyłki do Serbii     Przesyłki do Turcji     Przesyłki na Wyspy Owcze     Przesyłki do Bułgarii     Przesyłki do Danii     Przesyłki do Estonii     Przesyłki do Francji     Przesyłki do Hiszpanii     Przesyłki do Norwegii     Przesyłki do Szwajcarii     Przesyłki na Cypr     Przesyłki na Islandię     Przesyłki na Węgry     Przesyłki do Albanii     Przesyłki do Chorwacji     Przesyłki do Czarnogóry    Przesyłki do Grecji      Przesyłki do Holandii     Przesyłki do Rumunii    Przesyłki do Szwecji      Przesyłki do Włoch     Przesyłki na Litwę     Przesyłki na Słowację     Przesyłki do Finlandii     Przesyłki do Wielkiej Brytanii     Przesyłki na Łotwę     Przesyłki na Maltę