Wysyłka przesyłki do Rumunii.

 

Jak nadać przesyłkę do Rumunii

Wysyłka za granicę może wydawać się bardziej skomplikowana od nadania przesyłki krajowej. Większość klientów w celu wysłania towaru poza Polskę decyduje się na przesyłki kurierskie. Firmy dostarczają je obecnie do większości krajów UE, również najbardziej odległych jak Rumunia czy Bułgaria. Wybierając odpowiednią firmę kurierską, nie musimy się martwić o to, czy nasza przesyłka zostanie dostarczona. Aby w krótkim czasie znaleźć tanie przesyłki do Rumunii, skorzystajmy z porównywarki, która gromadzi oferty wielu przewoźników w jednym miejscu. 

Wysyłając paczkę do Rumunii, zaznaczamy opcję "przesyłka zagraniczna" i wybieramy kraj. Standardowo podajemy rozmiar i wagę paczki. Możemy też wybrać dodatkowe usługi, takie jak rozszerzone ubezpieczenie czy opcję "wysyłka za pobraniem". Należy pamiętać, że są one odpłatne. Następnie wybieramy formę płatności i datę odbioru, zatwierdzamy, a system generuje dla nas list przewozowy dla kuriera. 

Średni czas dostawy do Rumunii to 3 dni robocze. Możemy śledzić naszą paczkę w systemie przewoźnika. 

 

Realizujemy przesyłki międzynarodowe do:

Przesyłki do Niemiec    Przesyłki do Bośni i Hercegowiny     Przesyłki do Austrii     Przesyłki do Belgii     Przesyłki do Czech   Przesyłki do Irlandii      Przesyłki do Liechtenstein     Przesyłki do Macedonii     Przesyłki do Portugalii     Przesyłki do Serbii     Przesyłki do Turcji     Przesyłki na Wyspy Owcze     Przesyłki do Bułgarii     Przesyłki do Danii     Przesyłki do Estonii     Przesyłki do Francji     Przesyłki do Hiszpanii     Przesyłki do Norwegii     Przesyłki do Szwajcarii     Przesyłki na Cypr     Przesyłki na Islandię     Przesyłki na Węgry     Przesyłki do Albanii     Przesyłki do Chorwacji     Przesyłki do Czarnogóry    Przesyłki do Grecji      Przesyłki do Holandii     Przesyłki do Rumunii    Przesyłki do Szwecji      Przesyłki do Włoch     Przesyłki na Litwę     Przesyłki na Słowację     Przesyłki do Finlandii     Przesyłki do Wielkiej Brytanii     Przesyłki na Łotwę     Przesyłki na Maltę