Patron Service firma kurierska.

 

Patron Service-innowacyjna i solidna firma kurierska

Indywidualne podejście do każdego klienta oraz jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie to tylko niektóre cechy najlepszych firm kurierskich w Polsce. Każda rzetelna firma codziennie dostarcza wszelkich starań, by być w jak najwyższym stopniu elastyczną i swoje usługi kierować do jak największej liczby odbiorców. Jednym z takich przedsiębiorstw jest bez wątpienia firma kurierska Patron Serwice. Przedstawiamy jej historię oraz zakres oferowanych usług.

Historia firmy

Firma Patron Serwice Sp. Z o.o. pod tą nazwą funkcjonuje już od 1990 roku na rynku. Należąc do spółki kapitałowej potężnej i dynamicznie rozwijającej się grupy Solid, w 2007 roku swoją ofertę mogła w końcu zgodnie ze swoimi założeniami poszerzyć o usługi kurierskie, zarówno na terenie kraju, jak i również przesyłki międzynarodowe. Szerokie doświadczenie oraz zadowolenie dotychczasowych klientów sprawiło, że firma ta zatrudnia obecnie kilkuset pracowników wielu oddziałów oraz kurierów, którzy każdego dnia na czas dostarczają wszelkiego rodzaju paczki i przesyłki pod wskazany adres. Patron Service to firma kurierska, która nie stoi w miejscu, lecz stale dąży do osiągnięcia perfekcji w jakości doręczenia przesyłek. W tym celu na co dzień korzysta ze wsparcia w postaci nowoczesnych systemów oraz zaawansowanych, interaktywnych narzędzi do pracy z przesyłkami.

Dla kogo usługi kurierskie

Elastyczne podejście do klienta oraz szeroki wachlarz świadczonych usług sprawiają, że Patron Serwice obsługuje dziś zarówno osoby fizyczne, jak i również firmy handlowe i produkcyjne, agencje reklamowe, biura, urzędy, instytucje finansowe oraz wiele innych. Współpracując z tą firmą, mamy nie tylko możliwość otrzymania starannie przygotowanej oferty bezpośrednio pod nasze wymagania, ale przede wszystkim gwarancję dostarczenia przesyłki na czas.

Zakres oferowanych usług kurierskich

Poniżej przedstawiamy zarys standardowych, świadczonych przez firmę kurierską  Patron Service usług kurierskich, obejmujących lokalne, krajowe oraz międzynarodowe przesyłki kurierskie. Do każdego zamówienia za poszczególną dopłatą, doliczyć można również dodatkowe usługi takie jak przesyłka za pobraniem, ubezpieczenie wysyłki, doręczenie paczki w weekend, dostarczenie kopii listu przewozowego przez kuriera, mailem, bądź faksem, powiadomienie o dostarczeniu przesyłki przez SMS, bądź mail, oraz wiele innych. Ciekawostką pozostaje fakt, że wychodząc swoim klientom naprzeciw, do swojej oferty firma Patron Service dołączyła szerokopojęte usługi magazynowania.

Przesyłki lokalne

Serwis lokalny to bez wątpienia jedna z najszybszych i najwygodniejszych usług świadczonych przez Patron Service. Mając do czynienia ze stałym klientem w obrębie danego miasta, z którym konieczna jest wymiana firmowej korespondencji na co dzień, warto zdecydować się na powyższą usługę. W tym przypadku paczki dostarczane są do adresata w dniu ich nadania.

Przesyłki krajowe

Czas to pieniądz, dlatego firma  kurierska Patron Service na poważnie podchodzi do tego stwierdzenia i dokłada wszelkich starań, by paczki trafiały do adresatów na terenie kraju w jak najszybszym, możliwym terminie. Większość terminów realizacji zleceń przypada już na następny roboczy dzień. Dodatkowo przy tworzeniu zamówienia, jeśli paczka trafić ma do jednego z większych miast na terenie kraju, istnieje możliwość wyboru preferowanych godzin odbioru danej przesyłki w ciągu dnia. Decydując się na specjalną, ekspresową usługę, wyjątkowo pilna przesyłka może trafić do adresata także tego samego dnia.

Przesyłki międzynarodowe

Patron Service zajmuje się również dostarczaniem przesyłek na terenie krajów należących do Unii Europejskiej. Tutaj do czynienia mamy z realizowaniem zamówień w trybie standard, a także tak jak w przypadku przesyłek krajowych, w trybie ekspres. 

 

 

Firmy kurierskie na Polskim rynku.

Firma kurierska DHL     Firma kurierska Inpost     Firma kurierska DPD     Firma kurierska UPS     Firma kurierska GLS     Poczta Polska Pocztex     Inpost Paczkomaty     Paczka w Ruchu      Firma kurierska Fedex      Firma kurierska Raben      Firma kurierska Geis     Firma kurierska Ambro Express     Firma kurierska Meest     Firma kurierska Patron Service     Firma kurierska Schenker     Firma kurierska TNT      Firma kurierska Rohling Suus     Firma kurierska Erontrans     Firma kurierska Hellmann