Ambro Express firma kurierska.

 

Firma kurierska Ambro Experss.

Chyba każdy z nas choć raz w życiu korzystał z usług firmy kurierskiej. Jest to ogromne ułatwienie dla osób, które kupują różne produkty przez internet lub same zajmują się wysyłaniem towarów do klientów. Czasem jednak przedmiotem wymiany stają się obiekty ponadwymiarowe, które nie mogą być przewiezione przez zwykłego doręczyciela. Co zrobić w takiej sytuacji? Warto skorzystać z usług firmy kurierskiej Ambro Express, która zajmuje się przewożeniem nietypowych przesyłek.

Historia firmy

Historia przedsiębiorstwa Ambro Express zaczyna się w 1990 roku. Wtedy to powstała firma logistyczna założona przez Janusza Ambroziaka. W 2006 roku została ona przekształcona w przedsiębiorstwo o nazwie Ambro. W 2009 roku, na skutek współpracy z Marcinem Ambroziakiem i Jordanem Zakolskim, przekształciła się ona w spółkę o nazwie Ambro Logistics sp. z o.o. W drugiej dekadzie XXI wieku firma przeszła dynamiczny rozwój, wchodząc w posiadanie kilkunastu samochodów ciężarowych oraz wznosząc wielki magazyn o powierzchni 1000 m2 (obecnie 18 000 m2) i nowoczesną bazę produkcyjną. W 2018 roku doszło do powstania projektu Ambro Express. Pod tą nazwą firma działa do dziś.

Czym zajmuje się Ambro Express?

Jak już wspomniano na początku artykułu, firma Ambro Express specjalizuje się w przewozie przesyłek ponadwymiarowych. Co więcej, przedsiębiorstwo nie oferuje jedynie spedycji krajowej, ale zajmuje się również międzynarodowym przewozem towarów całopojazdowych. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, jaką dysponuje opisywana firma kurierska. Składają się na nią nowoczesne vany przystosowane do przewozu przesyłek kurierskich oraz pojazdy ciężarowe, które znakomicie poradzą sobie z przewiezieniem większych i cięższych ładunków. Ponadto pojazdy mogą są przystosowane do przewożenia towarów na paletach ładunkowych, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na zabezpieczenie przesyłek.

Gdzie można nas znaleźć?

Siedziba Ambro Express znajduje się we wsi Przykona, w powiecie tureckim, w zachodniej części województwa wielkopolskiego. Przedsiębiorstwo posiada aż 19 mniejszych oddziałów, które zajmują się obsługą wszystkich województw naszego kraju. Dzięki temu pracownicy firmy mają ułatwiony dostęp do klientów. Mieszkaniec praktycznie każdego regionu Polski może zatem szybko skorzystać z usług świadczonych przez Ambro Express. Ponadto jest to dowód na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, który można osiągnąć wyłącznie w wyniku świadczenia usług najwyższej jakości.

Co można przewozić z Ambro Express?

Ambro Express specjalizuje się również w przewożeniu ponadwymiarowych przesyłek, które zawierają części samochodowe. Korzystając z usług firmy, klienci mogą nadać przesyłki z takimi elementami wyposażenia samochodu, jak np.:

  • zderzaki
  • maski
  • drzwi
  • silniki
  • skrzynie biegów.

Ponadto personel Ambro Express zajmuje się również przewozem mebli czy innych towarów o dużej wadze, nieregularnym kształcie czy nietypowej zawartości. Jednym słowem, załoga przedsiębiorstwa może zabrać na pokład swoich samochodów niemal każdą przesyłkę nienormatywną. Mogą to być nawet - uwaga - samochody osobowe!

Jak przygotować przesyłkę do wysyłki?

Na stronie internetowej Ambro Express znajdą Państwo wszelkie potrzebne dane kontaktowe oraz panel służący do mailowej komunikacji z pracownikami firmy. Za jego pośrednictwem mogą Państwo pytać m. in. o to, jak należy pakować przesyłki przekazywane kurierowi.  Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, a więc na pewno będą Państwu służyć potrzebną pomocą! Dzięki temu przewóz nawet najbardziej nietypowej paczki odbędzie się w warunkach bezpiecznych dla towaru.

Zachęcamy do współpracy!

Ambro Express jest profesjonalną firmą kurierską, która zajmuje się przewożeniem nietypowych ładunków. Dzięki temu z jej usług mogą korzystać przedsiębiorcy wielu branży, których przesyłki nie mogą być oddawane w ręce tradycyjnych doręczycieli. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesność oraz gęsta sieć punktów obejmująca całą Polskę świadczą o tym, iż opisywane przedsiębiorstwo świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dlatego tym bardziej zachęcamy do skorzystania z usług Ambro Express!

 

 

Firmy kurierskie na Polskim rynku.

Firma kurierska DHL     Firma kurierska Inpost     Firma kurierska DPD     Firma kurierska UPS     Firma kurierska GLS     Poczta Polska Pocztex     Inpost Paczkomaty     Paczka w Ruchu      Firma kurierska Fedex      Firma kurierska Raben      Firma kurierska Geis     Firma kurierska Ambro Express     Firma kurierska Meest     Firma kurierska Patron Service     Firma kurierska Schenker     Firma kurierska TNT      Firma kurierska Rohling Suus     Firma kurierska Erontrans     Firma kurierska Hellmann