Paczka w Ruchu

 

Paczka w ruchu jest jedną z nowych usług na polskim rynku przesyłek. Oferuje ona dostarczanie towarów do wybranego punktu odbioru, w bardzo konkurencyjnej cenie w porównaniu do firm kurierskich. Usługę tę obsługują kioski RUCHu oraz inne punkty partnerskie. Paczka w ruchu posiada bardzo gęstą sieć odbioru swoich produktów, dzięki czemu korzystać z niej mogą zarówno mieszkańcy dużych, jak i tych nieco mniejszych miast.

 

Paczka w ruchu - jak to działa?

 

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na robienie zakupów przez internet. Dotyczy to zarówno większych sprzętów, jak i mniejszych zamówień. O ile w przypadku droższych zakupów przesyłka jest z reguły darmowa, o tyle w przypadku tych tańszych może ona stanowić nawet 50% wartości przedmiotu. Ten przykład jasno pokazuje, jak ważne jest wybranie możliwie najtańszej i komfortowej opcji dostawy. 

Paczka w ruchu od niedawna na stałe zagościła wśród możliwości dostawy zamawianych produktów. Decydując się na nią, wystarczy wybrać na mapie punkt odbioru znajdujący się w optymalnym dla nas miejscu - blisko domu, pracy, czy też na trasie naszego codziennego spaceru. Gdy przesyłka zostanie dostarczona, zostaniemy o tym poinformowani za pośrednictwem wiadomości SMS, w której dodatkowo otrzymamy również unikalny kod odbioru. Od momentu otrzymania SMS mamy 5 dni na odebranie paczki poprzez podanie otrzymanego wcześniej kodu odbioru - nie ma potrzeby podania żadnych dodatkowych danych, co bardzo przyspiesza i ułatwia ten proces. Paczka w ruchu jest usługą bardzo intuicyjną i każdy bez trudu poradzi sobie z tym sposobem odebrania przesyłki. Przesyłkę odbieramy od pracownika punktu, nie ma więc obaw o brak umiejętności obsługi automatu - w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc i wskazówkę. Warto także zaznaczyć, że w tym wypadku klient może zapłacić za swoją przesyłkę dopiero przy odbiorze, nie ma konieczności przeprowadzania płatności online.

Paczka w ruchu to jednak nie tylko sposób na odbieranie przesyłek. To również możliwość ich łatwego nadawania. Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy na stronie internetowej usługi wypełnić formularz, a następnie wygenerować kod nadania i etykietę adresową. Tak przygotowaną przesyłkę zanosimy do punktu i... gotowe. 

 

Co wyróżnia Paczkę w ruchu ?

 

Paczka w ruchu posiada bardzo gęstą sieć punktów odbioru. Są to zazwyczaj miejsca, które każdego dnia odwiedzane są przez wielu ludzi, co jest niewątpliwym atutem tego rozwiązania zarówno dla klientów, jak i dla współpracujących w ramach usługi punktów. Niezależnie od tego, czy z tej opcji dostawy korzystamy w dużym czy mniejszym mieście, cena zawsze jest bardzo atrakcyjna, co stanowi jeden z podstawowych wyróżników Paczki w ruchu. 

Marka RUCH na przestrzeni lat zbudowała u swoich klientów zaufanie. Niegdyś główny punkt zakupu gazet i czasopism, obecnie modyfikuje swoje usługi, aby maksymalnie sprostać potrzebom ludzi. Główną ideą Paczki w ruchu są działania mające na celu stałą obserwację oczekiwań klientów i działania będące na nie odpowiedzią. Dostarczanie produktów z wykorzystaniem Paczki w ruchu oferują zarówno duże sieci sklepów internetowych, jak i mniejsi sprzedawcy. Dla tych drugich bardzo ważne są jak najmniejsze nakłady włożone w logistykę - Paczka w ruchu jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu asortyment produktów, które możemy zamówić z wykorzystaniem tej usługi jest niezwykle szeroki. Paczka w ruchu oferuje również komfortowy i łatwy zwrot zamówień - klient drukuje wygenerowaną przez sklep internetowy etykietę zwrotu, którą nakleja na paczkę, a następnie oddaje ją w dowolnym punkcie Ruchu.

 

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z usługi Paczka w ruchu ?

 

Paczka w ruchu pozwala na zamawianie oraz nadawanie przesyłek do 20 kg w bardzo atrakcyjnej cenie. Z tej opcji coraz chętniej korzystają zarówno duże sklepy internetowe, jak i mniejsi sprzedawcy, dla których niezwykle ważne są małe nakłady na logistykę. Paczka w ruchu jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chcą odbierać swoje przesyłki szybko i komfortowo. W Polsce znajdują się już ponad 4000 punktów odbioru, zlokalizowane w różnych częściach kraju, dzięki czemu niemal każdy znajdzie takie miejsce nieopodal swojego domu lub pracy. W ramach tej usługi można odebrać swoją paczkę aż przez 5 dni od momentu otrzymania SMS z kodem. Punkty są otwarte zazwyczaj w godzinach 6-20, czasem nawet w soboty i niedziele. Paczka w ruchu to rozwiązanie na miarę dzisiejszych zabieganych czasów, gdzie doceniane są łatwe rozwiązania, będące odpowiedzią na nasze potrzeby. 

 

 

 

 

Firmy kurierskie na Polskim rynku.

Firma kurierska DHL     Firma kurierska Inpost     Firma kurierska DPD     Firma kurierska UPS     Firma kurierska GLS     Poczta Polska Pocztex     Inpost Paczkomaty     Paczka w Ruchu      Firma kurierska Fedex      Firma kurierska Raben      Firma kurierska Geis     Firma kurierska Ambro Express     Firma kurierska Meest     Firma kurierska Patron Service     Firma kurierska Schenker     Firma kurierska TNT      Firma kurierska Rohling Suus     Firma kurierska Erontrans     Firma kurierska Hellmann