Śledzenie przesyłek TNT.

 

Po co i komu jest potrzebne?

Przydaje się zarówno osobom prywatnym, które są wiedzieć, jak długo będą czekały na dostarczenie kupionego towaru, jak i firmom - by łatwiej przekazywać informacje klientom odnośnie statusu ich zamówienia. Śledzenie przesyłek pomocne jest także w przypadku ewentualnych zagubień - łatwiej i szybciej można namierzyć moment, w którym przesyłka zaginęła. 

Gdzie i jak monitorować przesyłki kurierskie?

Można to zrobić na stronie internetowej firmy TNT. Do śledzenia przesyłki konieczny jest jej numer nadania. Zostanie on nadany przy opłaceniu wysyłki i będzie działał do momentu otrzymania paczki lub listu przez odbiorcę. MOżna śledzić przesyłkę także za pomocą naszej strony.

Etapy śledzenia przesyłek kurierskich

Monitorowanie rozpoczyna się z chwilą złożenia zamówienia, przekazanie jej z rąk nadawcy po opłaceniu kosztów wysyłki, drogę (dostarczenie od punktów dystrybucyjnych), przekazanie kurierowi do nadania, aż po moment wręczenia przesyłki odbiorcy. Każdy etap opatrzony jest informacją o lokalizacji i godzinie, w jakiej dane te zostały zarejestrowane w systemie. 

Jak śledzić zagraniczne przesyłki?

Podobnie jak w przypadku wysyłek na terenie Polski, TNT udostępnia dane o postępie na swojej stronie internetowej. W przypadku problemów lub pytań można skontaktować się z działem Obsługi Klienta.

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann