Śledzenie przesyłek w DPD.

 

Monitorowanie przesyłki

Śledzenie przesyłek jest wygodną usługą oferowaną między innymi przez firmę kurierską DPD. Skorzystanie z niej jest w pełni darmowe i pozwala mięć stałą kontrolę nad wysłaną przez siebie lub oczekiwaną paczką, czy też listem. Usługa jest skierowana do wszystkich klientów i dostępna przez stronę internetową firmy DPD. 

Określenie miesjca przesyłki

Śledzenie przesyłek w DPD jest bardzo proste i wymaga jedynie podania na stronie internetowej numeru paczki, numeru referencyjnego, numeru awizo/nadania lub numeru zlecenia. W otrzymanym raporcie klient uzyskuje informację o statusie swojej paczki lub listu (na przykład odebrana od klienta, czy też przekazana do doręczenia) oraz przewidywanym czasie jej dostarczenia. Co warte jeszcze zaznaczenia, firma DPD daje swoim klientom możliwość jednoczasowego śledzenia do 10 przesyłek.

Śledzenie przesyłek zagranicznych w DPD nie różni się niczym od śledzenia przesyłek krajowych. Podobnie, jak w przypadku paczek i listów nadanych w kraju wymagane jest jedynie podanie jednego z numerów identyfikujących. 

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann