Śledzenia przesyłek Fedex.

 

Śledzenie przesyłek Fedex.

Usługa śledzenia przesyłek pozwala klientom mieć pełną kontrolę nad zakupionym, bądź sprzedawanym towarem. Zaraz po otrzymaniu numeru przesyłki paczki Fedex, można sprawdzić jej aktualny status. To świetne rozwiązanie dla sklepów internetowych, ale też dla kupujących, gdyż zamówienia można dokonać w domowym zaciszu, a dzięki usłudze śledzenia przesyłki, mieć informację, kiedy dotrze ona do adresata. 

Przesyłkę można śledzić na naszej stronie, jak również na stronie przewoźnika, kazdej firmie kurierskiej zależy na pełnej przejrzystości realizowanych zamówień oraz związanemu z tym zaufaniu ze strony klienta.

Przesyłkę można śledzić od momentu nadania jej numeru przewozowego, a więc klient ma informację, że paczka czeka na odebranie od sprzedawcy, następnie jest w rękach kuriera i kiedy zostanie doręczona do rąk kupującego.

Przesyłki zagraniczne, podobnie jak krajowe sprawdza się na podstawie listu przewozowego, wystarczy kilka kliknięć i wiemy jakie jest jej położenie i w którym miejscu aktualnie jest w drodze do adresata zamówienia.

 

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann