Śledzenie przesyłek DHL.

 

Po co jest możliwe śledzenie przesyłek DHL?

Uwielbiamy dużo wiedzieć, tym bardziej jeżeli chodzi o nasze sprawy. Podobnie jest z paczkami na które z niecierpliwością oczekujemy. W czasach gdzie wszystko dzieje się szybko, oczekujemy otrzymania naszego zamówienia wysyłanego kurierem jak najszybciej - nawet na drugi czy trzeci dzień od złożenia zamówienia. Dzięki możliwości śledzenia przesyłek kurierskich, mamy możliwość na bieżąco monitorowania, na jakim etapie dostawy jest nasza paczka - czyli gdzie się obecnie znajduje,.

Gdzie monitorować przesyłki krajowe i zagraniczne DHL

Monitorowanie aktualnego miejsca, gdzie znajduje się nasza paczka jest bardzo proste. Wystarczy znać numer przesyłki i wprowadzić go na odpowiedniej stronie. Możliwe jest również śledzenie przesyłek po numerze zlecenia, numerze referencyjnym lub numerze TRD.

Etapy śledzenia przesyłek DHL

Śledzenie przesyłek DHL jest możliwe gdy mamy numer przesyłki. Wprowadzając ją na stronie lepszykurier.pl  możemy szybko dowiedzieć się na jakim jest etapie. Dostępne są następujące etapy:

  • Przesyłka dotarła do terminala nadawczego DHL - kurier odebrał od nadawcy i ją dostarczył do sortowni,
  • Przesyłka jest obsługiwana w Centrum Sortowania - najbliższe centrum dla nadawcy,
  • Przesyłka jest obsługiwana w Centrum Sortowania - to centrum najbliższe odbiorcy,
  • Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia - ma ja kurier, który danego dnia powinien do nas zawitać,
  • Przesyłka została doręczona do Odbiorcy .

 

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann