Śledzenie przesyłek Raben.

 

Śledzenie przesyłek Raben

Firma Raben zajmuje się wszelkimi przesyłkami zarówno transportowymi, jak i zleceniami magazynowymi. Jeśli poszukujesz dostawcy, który ułatwi wszelkie Twoje zamówienia, sytuując je w jednym miejscu i pozwalając na sprawdzenie statusu ich realizacji za pomocą jednego kliknięcia, to będzie idealny wybór dla Twojej firmy. Największa zaleta grupy Raben to intuicyjna analityka, która jest dostępna dla każdego Klienta na wyciągnięcie ręki. Zlecenie rozpoczyna się od przekazania przez firmę do kierowcy, który nadzoruje pracę nad załadunkiem poprzez bieżącą zmianę statusu realizacji. Większość pracowników transportowych ma w ciężarówkach terminal z wbudowanym GPS-em, dzięki czemu Klient bez problemu może sprawdzić aktualne miejsce przebywania przesyłki. Możliwe jest dostosowanie powiadomienia poprzez e-mail bądź SMS w momencie dotarcia kierowcy w strefę odbiorcy.

Etapy realizacji zamówienia dotyczą zarówno zleceń krajowych, jak i międzynarodowych. Zaletą systemu oferowanego przez grupę Raben jest także bezpośredni kontakt z opiekunem zajmującym się zleceniem oraz szybki dostęp do dokumentów i faktur z nim związanych.

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann