Śledzenie przesyłek Patron Service.

 

Gdzie jest moja paczka?

Jest to najczęstsze pytanie zadawane przez kupujących jak i sprzedających. Aby mieć pewność co do aktualnego miejsca pobytu przesyłki zachęcamy do skorzystania z naszej strony. Monitoring realizacji zamówienia odpowie na wszelakie niepewności związane z zakupem.

Jak ją znaleźć?

Aby znaleźć informacje o przebytej drodze przez nasze zamówienie należy wpisać do wyszukiwarki na naszej stronie indywidualny numer przesyłki. Jest on nadawany zamówieniu jeszcze przed wręczeniem paczki kurierowi i wysyłany do stron w wiadomości mailowej.

Po wpisaniu numeru przewozowego i przejściu dalej strona pokazuje wszystkie dostępne informacje o przesyłce. Jeśli na danym punkcie podróży jej kod został zeskanowany, wyświetli się godzina, data, miejscowość i działanie - przyjęcie lub wydanie paczki.

Przesyłka zagraniczna

Jeśli poszukiwane informacje dotyczą zakupu zagranicznego to nie należy się martwić, ponieważ cała procedura jest dokładnie taka sama. W wyszukiwarce należy wpisać numer przewozowy i informacje o paczce się wyświetlą.

 

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann