Śledzenie przesyłki paczka w Ruchu.

Paczka w Ruchu to gwarancja satysfakcji oraz atrakcyjnej ceny. Po zdecydowaniu się na odbiór przesyłki tą metodą, kupujący wybiera jeden z 3700 punktów odbioru na terenie całej Polski. Paczki rozwożone są do wybranych kiosków Ruchu w godzinach porannych, a klient otrzymuje SMS informujący o możliwości odbioru przesyłki. 


Monitorowanie przesyłek

Jednym z ważnych aspektów oczekiwania na paczkę, jest możliwość śledzenia jej. Daje to bowiem zdolność do oszacowania czasu dostarczenia zamówienia czy poznania jego aktualnego położenia. Tracking paczka w Ruchu można odszukać za pomocą numeru przesyłki, który klient otrzymuje wraz z procesem wypełniania formularza o nadaniu paczki. Kod nadrukowany jest na liście przewozowym. 

Etapy śledzenia przesyłki - informacje o statusie zamówienia 

  1. Paczka w drodze do magazynu centralnego to pierwszy etap, informujący zamawiającego, że przesyłka została odebrana przez kuriera z punktu nadawcy, a następnie skierowana do magazynu centralnego, gdzie będzie sortowana i wysłana w dalszą drogę. 
  2. Paczka w sortowni regionalnej to informacja mówiąca o tym, że przesyłka trafiła do miejsca, w którym przejdzie przez weryfikację.
  3. Paczka w transporcie do odbiorcy to ostatni etap, w którym paczka zostaje skierowana do punktu, gdzie odebrać ma ją upoważniona do tego osoba. 

 

Przesyłka międzynarodowa

RUCH S.A zajmuje się realizacją zarówno paczek krajowych, jak i zagranicznych dostarczanych pod adresy na terenie Unii Europejskiej. Usługa gwarantuje tanie, szybkie, bezpieczne przesyłki oraz wsparcie marketingowe i logistyczne. 
Ruch umożliwia śledzenie przesyłki międzynarodowej , za pomocą nadania specjalnego kodu. 

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann