Śledzenie przesyłek Hellmann.

 

Śledzenie przesyłek Hellmann

Zdecydowałeś się nadać swoją przesyłkę korzystając z usług przewoźnika Hellmann Worldwide Logistics? A może czekasz, aż paczka dotrze do Ciebie? Niezależnie od sytuacji, podpowiemy, jak w szybki i sprawny sposób sprawdzić status przesyłki, nawet jeśli ma dotrzeć zagranicę. 

Kto powinien korzystać z usług Hellmanna? 

Helllmann WL to firma świadcząca usługi logistyczne specjalizująca się w wysyłce przesyłek wielkogabarytowych. Oznacza to, że idealnie sprawdzi się w przypadku wysyłki np. sprzętu biurowego, AGD czy też np. dużych worków z karmą dla zwierząt. 

Hellmann — w jaki sposób monitorować przesyłkę krajową? 

Do sprawdzenia statusu przesyłki potrzebujemy jedynie urządzenia z dostępem do internetu. Wystarczy wejść na stronę, podać numer zlecenia i kliknąć przycisk „Filtruj”. W tabeli pojawi się data zdarzenia, oddział, w którym znajduje się paczka oraz jej aktualny status. 

Etapy śledzenia przesyłek:

  1. Zlecenie utworzone w systemie.
  2. Przesyłka znajduje się w drodze do magazynu. 
  3. Przesyłka została wyładowana w magazynie dostaw. 
  4. Paczka jest w drodze do odbiorcy. 
  5. Przesyłka została dostarczona. 

Hellmann — jak sprawdzić status przesyłki zagranicznej?


W podobny sposób można śledzić przesyłkę zagraniczną. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć opcję: „Gdzie jest moja przesyłka?”. Następnie należy podać numer zlecenia i przejść do wyszukiwania.

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann