Śledzenie przesyłek Rohling Suus.

 

Monitoring przesyłki Rohling Suus

W trosce  o jakość obsługi organizowanych transportów firma  kurierska Rohling Suus oferuje możliwość monitorowania przesyłek. Możliwość śledzenia przesyłki jest niezwykle przydatnym narzędziem dla klientów, ponieważ pozwala na określenie w czasie rzeczywistym miejsca , w którym znajduje się nasza przesyłka. Jest to niezwykle ważne w procesie planowania i zarządzania czasem. Monitoring przesyłki jest możliwy dzięki udostępnieniu przez firmę Rohling Suus systemu, możemy skorzystać z opcji : ,,Sprawdź przesyłkę" na stronie spedytora-wystarczy znać numer przesyłki i wprowadzić go na stronie. Możliwe jest również śledzenie przesyłek po numerze zlecenia lub numerze referencyjnym .Dzięki elektronicznemu systemowi możliwe jest monitorowanie  wybranych etapów realizacji zlecenia. Dodatkowo Swoją przesyłkę możesz monitorować także na naszej stronie.

Droga jaką pokonuje przesyłka

Dostępne są następujące etapy śledzenia przesyłek Rohling Suus  :

  • Przesyłka dotarła do terminala Rohling Suus   - kurier odebrał od nadawcy i ją dostarczył do sortowni.
  • Przesyłka jest obsługiwana w Centrum Sortowania - punkt nadania.
  • Przesyłka jest obsługiwana w Centrum Sortowania - punkt odbioru.
  • Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia .
  • Przesyłka została doręczona do Odbiorcy .

Monitorowanie przesyłek zagranicznych odbywa się w taki sam sposób jak przesyłek krajowych. Aby śledzić nadaną przesyłkę wystarczy znać numer przesyłki i wprowadzić go na stronie spedytora.

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann