Śledzenie przesyłek Inpost paczkomaty.

 

Śledzenie przesyłek Inpost paczkomaty

Dostawa przesyłek do paczkomatów, to usługa, która skradła serca wielu ludzi dokonujących zakupów online. Umożliwia odbiorcy odbiór paczki po dostarczeniu do wybranego paczkomatu w dowolnym momencie, bez konieczności oczekiwania na kuriera.  W połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawia to, że jest coraz chętniej wybieraną formą dostawy.

Inpost umożliwia śledzenie przesyłek od momentu ich nadania aż do odbioru przez adresata. Jest to ważne zarówno dla sprzedającego, który nadając przesyłkę w ten sposób, ściąga z siebie konieczność informowania kupującego o tym fakcie (powiadomienie  zostaje wysyłane automatycznie), jak i kupującego, który może przewidzieć, kiedy paczka będzie gotowa do odbioru.

Monitoring przesyłki

Monitorowanie przesyłki możliwe jest poprzez samodzielne wprowadzenie unikalnego numeru przesyłki na stronie inpost, jak i poprzez kliknięcie w link do śledzenia wysyłany automatycznie do klienta po nadaniu paczki oraz za pośrednictwem naszego systemu.

Etapy/statusy widoczne w śledzeniu przesyłek, to kolejno: nadana (przez nadawcę), odebrana (przez kuriera inpost), paczka w drodze, wysłana z sortowni, przyjęta w oddziale, wydana do doręczenia, gotowa do odbioru, odebrana.

Ważne jest też, że można monitorować  przesyłki zarówno krajowe, jak i zagraniczne. W przypadku tych drugich, choć cały proces dostarczenia jest z wiadomych względów znacznie dłuższy niż na terenie jednego kraju, monitorowanie etapów transportu odbywa się w ten sam sposób, co krajowych (za pośrednictwem strony inpost poprzez wprowadzenie numeru przesyłki).

 

 

 

Śledź przesyłkę wybranej firmy:

Śledzenie DHL    Śledzenie Inpost     Śledzenie Inpost Paczkomaty     Śledzenia Fedex      Śledzenie UPS     Śledzenie GLS     Śledzenie paczka w Ruchu     Śledzenie DPD     Śledzenie Poczta Polska    Śledzenie Raben     Śledzenie Geis     Śledzenie Ambro Express    Śledzenie Meest     Śledzenie Patron Service    Śledzenie Pocztex 48     Śledzenie Schenker     Śledzenie TNT     Śledzenie Rohling Suus     Śledzenie Erontrans     Śledzenie Hellmann