lepszykurier

Szanowni Państwo, Z ubolewaniem pragniemy poinformować, iż w związku z przykrą sytuacją, która miała miejsce na jednym z magazynów Przewoźnika realizującego wysyłki pszczół, Przewoźnik podjął decyzję o wstrzymaniu przyjmowania zleceń z tą zawartością do odwołania. Wszystkie przesyłki na ten moment odebrane, zostaną zrealizowane i doręczone do Odbiorców. Nowo nadane zlecenia do odbioru, niestety będą odrzucane przez oddziały i nie zostaną odebrane przez kurierów od Państwa. Bardzo jest nam przykro przekazywać Państwu taką informację, gdyż liczyliśmy na długą i owocną współpracę w okresie całego sezonu, jednakże czynniki losowe niezależne od nas -wymusiły wydanie takiej decyzji przez Przewoźnika. Mamy nadzieję, iż usługa niedługo powróci do systemu. Będziemy informować Państwa gdy usługa znów będzie dostępna w naszym serwisie. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Transport pszczół

 Zzbliżamy się do rozpoczęcia kolejnego sezonu wysyłek matek Pszczelich.

 

 

 

 

Wychodząc na przeciw potrzebom pszczelarzy przygotowaliśmy specjalną ofertę na wysyłkę pszczół i miodu.
Pomysł narodził się po kontakcie z nami miesięcznika Pszczelarstwo, które nakreśliło problem wysyłki matek pszczelich.
Obecnie oferujemy preferencyjne warunki dla prenumeratorów miesięcznika "Pszczelarstwo". Zapraszamy do współpracy.

 

Jak nawiązać współpracę?

Prosimy o kontakt w formie wiadomości e-mail przed rozpoczęciem wysyłania tego typu przesyłek. Konieczna jest również rejestracja w serwisie lepszykurier.pl W e-mailu prosimy o określenie przybliżonej ilości przesyłek w sezonie. Wyślemy do Państwa odpowiednio oznakowane koperty do zabezpieczenia przesyłki.

Jak pakować przesyłki?

Zgodnie z instrukcją zdjęciową klatka i koperta (otrzymana od nas). W kopercie powinno znajdować się maksymalnie kilkanaście pszczół. W żadnym wypadku nie należy wysyłać większych przesyłek jak również inaczej zapakowanych. Pszczoły powinny mieć zabezpieczone pożywienie na czas transportu zakładające również sytuacje nadzwyczajne czyli z zapasem.

Jak wykonać zlecenie?

Zlecenie należy złożyć na stronie lepszykurier.pl po wykonaniu wcześniejszej rejestracji zgodnie z instrukcją i regulaminem serwisu. Podczas zlecenia należy zaznaczyć przy opisie wysyłanego towaru (zawartość) okienko pszczoły.

Terminy doręczeń

Termin doręczenia w transporcie drogowym nie jest ściśle określony. Statystyki pokazują że ok 80% przesyłek doręczanych jest w ciągu następnego dnia roboczego od nadania a pozostała część w większości w ciągu drugiego dnia roboczego. Niestety w transporcie drogowym trudno uniknąć nadzwyczajnych sytuacji gdzie przesyłka będzie dostarczana dłużej. Z tego też powodu wysyłki sugerowane są w dniach poniedziałek, wtorek i środa tak aby przesyłki przez weekend nie pozostawały na magazynach. Przesyłki realizuje wyłącznie firma GEIS.

Koszty

Koszt przesyłki kopertowej to 16 zł brutto. Dodatkowy koszt pobrania to + 4 zł do przesyłki. Materiały udostępniane są za darmo pod warunkiem wykorzystania ich w zleceniach w naszym serwisie. Ponoszony jest koszt przez klienta pokrywający wysyłkę materiałów w kwocie 16 zł.

informacja
o zawartości przesyłki

Poinformuj nas, że chcesz wysyłać pszczoły.
Otrzymasz od nas specjalne koperty z otworami.

metoda pakowania

Spakuj odpowiednio przesyłkę według zaleceń.

zlecenie przesyłki

Wykonaj standardowe zlecenie na przesyłkę.

wypełnij formularz
znajdujący się na stronie
opłać przesyłkę
korzystając z wygodnych przelewów internetowych
wydrukuj list przewozowy
i zaplanuj odbiór paczki
zapakuj poprawnie
przesyłkę i poczekaj
na kuriera
Wypełnij formularz, możemy jeszcze bardziej obniżyć koszty wysyłki

Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę promocyjną

przybliżona ilość paczek:
przybliżona ilość palet:
nazwa: *
nr telefonu: *
adres e-mail: *
sugerowana cena/pytania