LepszyKurier.pl łączy siły z Apaczka.pl!

 

Konta utworzone w serwisie LepszyKurier.pl zostały przeniesione na platformę logistyczną Apaczka.pl!

Od teraz klienci mają dostęp do bezpłatnego konta na Apaczka.pl z pełną ofertą przewoźników i usług dodatkowych. Jednocześnie informujemy, że składanie zleceń w serwisie LepszyKurier.pl przestało być możliwe. 

 

Zaloguj się na Apaczka.pl

 

Start na Apaczka.pl

 

 • Zaloguj się do konta na Apaczka.pl przy użyciu loginu i hasła, które były używane przez Ciebie w serwisie LepszyKurier.pl.
  • Jeśli posiadasz konto na Apaczka.pl i LepszyKurier.pl, Twoje konto NIE zostanie przeniesione z serwisu LepszyKurier.pl. Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta w platformie Apaczka.pl, skorzystaj z opcji: Przypomnij hasło;
 • Ceny za przesyłki kurierskie będą atrakcyjniejsze
  Łączna wartość opłat i jej składowych będzie zawsze widoczna w Podsumowaniu pod zleceniem;
 • Numer telefonu do Apaczka.pl znajdziesz w Panelu Klienta, w sekcji Moje konto. Kontakt jest możliwy tylko po uprzednim podaniu indywidualnego ID Klienta i kodu telefonicznego;
 • Napiszesz do nas za pomocą formularza kontaktowego;
  Wygodny formularz kontaktowy, który kieruje Twoje pytanie bezpośrednio do specjalisty w danej dziedzinie, dzięki czemu na większość zapytań dostaniesz odpowiedź w ciągu 1 godziny;
 • Masz dostęp do konta na LepszyKurier.pl do 30 września 2022 r. Po  tym dniu możliwość logowania zostanie wyłączona.


Zawsze na Apaczka.pl 

 

 • Atrakcyjna oferta
  Przewoźnicy dopasowani do Twoich potrzeb: InPost Paczkomaty i Kurier, Poczta Polska 48, Pocztex 24, DPD, DHL, FedEx, UPS i inni.
 • Pełen zakres usług wysyłkowych
  Przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe, nawet do 150 krajów. Wszystkie rodzaje przesyłek - paczki, koperty, palety, półpalety oraz przesyłki niestandardowe.
 • Dodatkowe rozwiązania technologiczne
  Gotowe integracje z platformami sprzedażowymi, import zleceń m.in z Allegro, nadawanie na umowach własnych, personalizowana strona śledzenia przesyłki i powiadomienia e-mail.
 • Wsparcie i obsługa
  Dedykowany Opiekun Klienta. Wsparcie w procesach reklamacyjnych. Doradztwo z zakresu regulaminów, cenników oraz procedur celnych.
 • Bez zobowiązań
  Wygodne formy rozliczeń (postpaid lub prepaid). Brak minimum wysyłkowych i umów. Brak opłat za korzystanie z panelu

 

W przypadku problemów z przeniesieniem konta i pytaniami związanymi z ofertą platformy Apaczka.pl, prosimy o kontakt pod nr tel. 22 380 38 78.

 

Życzymy wielu udanych wysyłek!

Zespół Apaczka.pl   

 


WAŻNE INFORMACJE:
Platforma Apaczka.pl nie posiada podstaw prawnych oraz możliwości rozpatrywania wszelkich spraw (reklamacje, zwroty pobrań, rozliczenia, historyczne zlecenia) wynikających z dotychczasowej Państwa współpracy z firmą Abakmedia Dariusz Widlarz (LepszyKurier.pl).  W przypadku pytań prosimy o kontakt: [email protected] lub 794 972 099.